• Oferty Nieruchomości Szczecin
  • Kredyty Mieszkania Szczecin
  • O firmie Patio nieruchomości Szczecin
  • Patio Mieszkania i nieruchomości w Szczecinie

Na naszej stronie prezentujemy
4292 ofert nieruchomości

  PAT21147
miejscow.
POBIEROWO
typ domu
SZEREGOWY
pow. całk.
58
l. pokoi
3
działka
50
standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
cena
1 288 000 PLN
  PAT21118
miejscow.
DZIWNÓWEK
praw/lew
PRAWOBRZEŻE
pow. całk.
45,30
l. pokoi
3
standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
cena
990 000 PLN
numer oferty:
miejscowość:
prawo/lewobrzeże:
dzielnica - osiedle:
rodzaj lokalu użytkowego:
pow. całkowita [m²]: od: do:
czynsz ofertowy PLN: od: do:
piętro: od: do:
dodatkowe:
standard:

Lokale Szczecin

Szczecińskie lokale czekają na inwestorów

Lokali handlowo - użytkowych w Szczecinie nie brakuje, o czym świadczy wielość ofert wynajmu i sprzedaży. Nic dziwnego więc, że w pod hasłem 'lokale w Szczecinie' jest ciągła rotacja – każdy przedsiębiorca lub osoba prywatna chcieliby mieć jak najlepiej położone miejsce, gdzie mogą oferować swoje usługi czy rozwijać handel. Wielkim minusem z jednej, a z drugiej strony dużym atutem miast jest brak starówki, jednego konkretnego centralnego miejsca. Zamiast tego jest wiele popularnych skupisk, dzielnic często uczęszczanych, z czegoś znanych i to jest dobra wiadomość dla chcących wynająć lokale w pozornie niecentralnym położeniu. W wielu miastach, im dalej od starówki, tym trudniej o klienta, o reklamę i zainteresowanie, w Szczecinie właśnie dlatego, że nie ma z góry narzuconego miejsca najbardziej popularnego i najchętniej uczęszczanego, można swój pomysł sprzedać w różnych rejonach i nie martwić się, że nie zostanie dostrzeżony. Dowodem tego jest świetność lokali niepołożonych na Starym Mieście czy w ścisłym centrum.

Innym atutem miasta jest decentralizacja różnych ośrodków sportowo – kulturalnych, wokół których powstają nowe lokale, a także fakt, że coraz bardziej rozbudowują się dzielcie, na których potrzeba usług, handlu i gastronomii. Lokale do wynajęcia znaleźć można niemal wszędzie, od galerii handlowych, przez centrum miasta, aż po obrzeża i to właśnie sprawia, że Szczecinem interesują się przedsiębiorcy planując tutaj rozwój swoich inwestycji. Miasto stale się rozwija i trzeba ten fakt wykorzystać rozważając możliwości kupna lub wynajmu lokalu. W Szczecinie potrzebnych jest jeszcze wiele miejsc, nie wszystko jeszcze zostało przeniesione do stolicy Pomorza Zachodniego, dlatego warto planując własną działalność, rozglądać się za dobrą lokalizacją. Bardzo często przecież nawet nie tyle sama działalność co jej idealne położenie przesądzić mogą o powodzeniu inwestycji, jeśli uda się połączyć pomysł z dobrym miejscem sukces jest zagwarantowany i choćby z tego względu warto przeglądać oferty i analizować rynek.

W naszej bogatej ofercie, zajdziecie Państwo lokale biurowe, gastronomiczne, handlowo – usługowe, kompleksy lokali, które rozmieszczone są we wszystkich ważnych dzielnicach lewo- i prawobrzeża. W zależności od tego, jakimi środkami Państwo dysponują i jaki mają cel działań, oferujemy lokale na wynajem oraz na sprzedaż – naszą ofertę dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb, znając parametry pod kątem których przeglądacie Państwo ogłoszenia. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w załatwieniu wszelkich formalności, bo tych jak wiadomo, nikt nie lubi. Swoim zaufaniem obdarzają nas tysiące klientów, każdego dnia staramy się, by liczba zadowolonych z naszych usług osób rosła. Nasze Biuro Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami PATIO ma na swoim koncie wiele sfinalizowanych udanych transakcji i wielu zadowolonych klientów, zdajemy sobie sprawę, jak ważne, jeśli nie najważniejsze jest inwestowanie właśnie w nieruchomości i swoim doświadczeniem oraz wykształceniem chcemy Państwa w tym wspierać i doradzać najlepiej jak potrafimy.

Posiadanie lokalu na własność to obecnie atrakcyjna forma inwestowania w przyszłość, im wcześniej go kupimy, tym wiadomo, że zyski z jego posiadania z czasem będą rosły. Warto przeanalizować obecną sytuację na rynku i ocenić szanse i zagrożenia. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu sprawdzone i atrakcyjne cenowo i lokalizacyjne oferty na szczecińskim rynku nieruchomości. Jeśli myślą Państwo o samym kupnie, z całą pewnością odpowiadamy: tak. Polska jest najtańszym rynkiem nieruchomości w Europie, a wiadomo, że w miarę upływu czasu będzie drożej. Polacy są coraz bardziej odważnymi inwestorami, agresywniej wchodzą na rynek i interesuje ich jego rozwój oraz tendencje, to ważne aspekty, które trzeba wziąć pod uwagę kupując lokale do wynajęcia. Często, zwłaszcza ci, którzy dopiero myślą o takiej formie inwestycji lub zakładają własną działalność i rozglądają się za dobrze położonym lokalem, mają wiele wątpliwości i do końca nie są pewni, czy to, czego się podejmują, nie przerasta ich możliwości. Wychodząc naprzeciw wszelkim wahaniom i niejasnościom, odpowiemy na każde Państwa pytanie i pomożemy rozwiązać każdy problem. Zachęcamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcą sprzedać swój lokal lub go wynająć, a zależy im na czasie, fachowej obsłudze i znalezieniu dobrego kupca lub najemcy. Dla nich także mamy bogatą ofertę i znajdziemy różne opcje sprzedaży. Wystarczy na naszej stronie wypełnić krótki formularz i go do nas wysłać, byśmy mogli zacząć dla Państwa pracować. Oprócz obrotu nieruchomościami, zajmujemy się także doradztwem produktów finansowych, które umożliwiają kupno nieruchomości. Pomagamy także załatwić wszelkie formalności, skompletować potrzebne dokumenty, bo jak wiadomo kupno, sprzedaż, czy wynajem to także dokumenty i wiele drobnych, nie zawsze branych pod uwagę spraw, na których dobrze się znamy i służymy pomocą.


Menu: mieszkania szczecin | domy szczecin | lokale szczecin | obiekty szczecin | działki szczecin
Adres: Al. Wojska Polskiego 12/2 70-471 Szczecin | tel. 91 8 130 160 fax 91 8 130 161