• Oferty Nieruchomości Szczecin
  • Kredyty Mieszkania Szczecin
  • O firmie Patio nieruchomości Szczecin
  • Patio Mieszkania i nieruchomości w Szczecinie

Na naszej stronie prezentujemy
4292 ofert nieruchomości

  PAT21061
miejscow.
SZCZECIN
praw/lew
LEWOBRZEŻE
dzieln. - os.
KRZEKOWO
rodzaj działki
BUDOWLANA
działka
823
cena
490 000 PLN
  PAT21173
miejscow.
SZCZECIN
praw/lew
LEWOBRZEŻE
dzieln. - os.
WARSZEWO
pow. całk.
45
l. pokoi
2
standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
umeblowanie
MOŻLIWE
cena
3 300 PLN
cena
3 300 PLN
numer oferty:
miejscowość:
prawo/lewobrzeże:
dzielnica - osiedle:
typ domu:
rok budowy:
pow. całkowita [m²]: od: do:
pow. działki [m²]: od: do:
cena ofertowa PLN: od: do:
stan zaawansowania budynku:
standard:
liczba pokoi: od: do:
przynależne:

Domy Szczecin

Malowniczo położone osiedla

Chęć posiadania własnego domu sprawia, że wielu ludzi nie poprzestaje wyłącznie na marzeniach, ale zabiera się za ich realizację. Zwłaszcza teraz, kiedy posiadanie własnego domu nie oznacza wcale wydawania fortuny a jedynie wybranie dobrego momentu na inwestowanie. Jeszcze do niedawna, budowa domu kojarzyła się z niewyobrażalnymi kosztami, dziś są one często porównywalne do tych, jakie trzeba ponieść kupując dobrze zlokalizowane mieszkanie. Nic więc dziwnego, że zainteresowanych domami na sprzedaż jest coraz więcej. Szczecin jest miastem, w którym wiele dzielnic może się rozbudowywać o nowe osiedla i miejsca nadające się na działki. Obecnie daje się zauważyć tendencja uciekania z miasta na jego obrzeża, w celu poszukiwania ciszy i spokoju, o które w centrum trudno. Dające się zauważyć na słupach, autobusach czy gazetach informacje o powstających nowych osiedlach są dowodem na rozbudowującą się infrastrukturę miejską i chęć inwestowania w nowe lokale.

Nasi doradcy z Patio Nieruchomości starają się wyszukać najbardziej odpowiednią ofertę do wymogów klienta. Zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań, jakie chcący nabyć domy stawiają pośrednikom, dlatego swoje oferty starannie przygotowujemy i sprawdzamy każdy, nawet najmniejszy szczegół. Domy w Szczecinie zlokalizowane są w najbardziej pożądanych miejscach, dlatego nie lada starania należy poczynić, by zdobyć te najbardziej atrakcyjne. Osiedla domów jednorodzinnych w Szczecinie mają bajecznie brzmiące nazwy i takimi właśnie mają ambicje się stać. Wszystkie osiedla zorganizowane są według posobnych zasad – zamknięte, z osobnym parkingiem, placem zabaw, stróżem i wieloma innymi udogodnieniami dla mieszkańców. Malowniczo położony dom, spokój, cisza i co najważniejsze – bezpieczeństwo to właśnie te aspekty przeważają o wyborze domu. Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferujemy także pomoc w sprzedaży lokali, niespełna piętnaście tysięcy ofert znajdujących się na naszej stronie internetowej świadczy o naszej aktywnej działalności i bogatym w ogłoszenia rynku. Nasi specjaliści na bieżąco sprawdzają odpowiednie pod nowe domy najnowsze lokalizacje. To, że kupnem domów interesują się klienci jest naturalne, ten rodzaj nieruchomości zawsze będzie atrakcyjny, ale co warte podkreślenia, ostatnimi czasy także nie brakuje zainteresowanych wynajmem domu. Uciekanie z wielkich blokowisk od nieznanego sąsiedztwa sprawia, że jedynym dobrym dla wielu wyborem jest wynajęcie lub kupno domu. Takie dzielnice jak: Warzymice, Bezrzecze, Binowo, Wołczkowo, czy Mierzyn to tylko niektóre miejsca, w których nie tylko szczecinianie chcą się osiedlić. W swojej ofercie mamy domy zarówno z nowo powstających, jak i wszystkim już znanych dzielnic, szczegółowy ich opis pozwala na wstępne poznanie okolicy i ocenienie danego miejsca. Dysponujemy wieloma przydatnymi informacjami na temat nieruchomości, a także wszelkich prawnych procedur, jakie trzeba spełnić, by stać się ich właścicielem lub najemcą.

Szczecin oferuje wiele nowych możliwości dla inwestorów oraz chcących mieszkać z jednej strony w mieście, a z drugiej na obrzeżach. Co ciekawe, często ci, którzy z tych obrzeży dojeżdżają do pracy nie odczuwają znacznej różnicy w czasie, jakiego do tego potrzebują, w porównaniu do tego, jaki mijał gdy podróżowali z centrum. Każde duże miasto w Polsce obecnie ma swoje newralgiczne punkty, miejsca, które w godzinach szczytu lepiej omijać i często udaje się wybrać inną, alternatywną drogę właśnie tym, którzy kierują się w oddalone od miasta okolice. Szczecin tak prężnie się rozwija (wystarczy spojrzeć na plany inwestycyjne miasta, by móc to potwierdzić), że za kilka lat nikt nie powinien mieć kłopotów z dostaniem się do pracy czy z pracy do domu w godzinach szczytu, ponieważ właśnie teraz, kiedy natężenie ruchu jest tak duże, kiedy coraz więcej ludzi ma samochód (niekiedy i więcej niż jeden) rozbudowuje się miasto i rozpoczyna nowe uprawniające życie w mieście inwestycje. To, co teraz utrudnia ruch w wielu miejscach jest dowodem na prężnie rozwijające się drogi i warto także na to zwracać uwagę podczas wybierania domu.

To zróżnicowanie terenu i wielość możliwości zamieszkania powoduje, ze każdy może znaleźć coś dla siebie, tereny zalesione, przygraniczne, wzgórza czy doliny – to wszystko bogata okolica Szczecina czekająca na inwestorów i mieszkańców. Warto już teraz rozważyć kwestię zakupu czy wynajmu domu, a jest w czym wybierać. Widok nowych osiedli i położenie domów w samym mieście pokazuje, że nie trzeba z niego wyjeżdżać i daleko szukać pięknej okolicy, wystarczy czasem trochę się oddalić i spojrzeć na Szczecin z innej perspektywy, by znaleźć najlepsze dla siebie i bliskich miejsce do życia. Takie właśnie chcielibyśmy przedstawiać Państwu oferty – najlepsze i najbardziej atrakcyjne. Nasza oferta i codzienna praca w tej branży niech będą tego najlepszym dowodem. Warto zapoznać się z tym, co mamy do zaprezentowania i już dziś zacząć rozglądać się za miejscem, z którego niechętnie będzie się wyjeżdżało i najmilej wracało.


Menu: mieszkania szczecin | domy szczecin | lokale szczecin | obiekty szczecin | działki szczecin
Adres: Al. Wojska Polskiego 12/2 70-471 Szczecin | tel. 91 8 130 160 fax 91 8 130 161